Yükleniyor..
Menü

Dijital Çağın Dijital Sigarası Elektronik Sigara

 

Elektronik sigara, sigaranın zararlarından kurtulmak isteyip ancak bağımlılığından kurtulamayanlar için alternatif bir yol sunmaktadır. Elektronik sigara bir atomizer ve bir şarj, batarya sisteminden oluşmaktadır. Atomizerin içine sıvı halde bulunan bazı aromalar yerleştirilmektedir. Verilen ısı sayesinde ise bu sıvılar aracılığı ile buhar çıkmaktadır. Atomizer gerekli ısıyı batarya sayesinde sağlayarak buhar oluşturmaktadır.

 

Elektronik Sigara Likiti Nedir?

Batarya sayesinde ısının atomizer sistemin içindeki aromalı sıvı nefes çekme sırasında hava ile karışan ve buhar haline dönüşen e-likiti oluşturmaktadır. Bu sistem sayesinde normal sigara benzer bir duman ortaya çıkmaktadır. Bu sayede sigara içen, bağımlı olan kişi bu aromalı sıvı ve buhar ve duman sayesinde tatmin olmakta ancak sigara kadar zarar görmemektedir. Elektronik sigara likit konusunda istediğinizi seçerek alabilirsiniz.

 

Elektronik sigara avantajları nelerdir?

Normal sigara gibi ateşleme yapılmadığı için zift ve katran gibi maddeler açısından sağlığa zararlı değildir. Bu yüzden güvenle kullanılabilir. Nbase elektronik sigaraların likitlerinin üretiminde kullanılan bir bileşendir ve nikotin gibi zararlı değildir. Aynı zamanda nikotin ayarını elektronik sigara likitlerinden kendiniz belirleyebilirsiniz. Kendi damak zevkinize uygun olarak seçeceğiniz aromalı e likit ile keyifli bir şekilde sigaranızı içebilir, normal sigaradan daha az zarar görebilirsiniz. Joyetech elektronik sigaranın cihaz kısmını oluşturan ve ısıyı, aromayı ve nefesi birleştirerek nikotinin salgılanmasına yarayan cihazın adıdır.Elektronik sigaranın bir diğer avantajı ise bütçe, ekonomik olarak normal sigaraya göre daha karlı olmasıdır.

 

Elektronik Sigara Hakkında Yanlış Bilinenler

 

Elektronik sigaranın yangın çıkardığı, sağlık için en az sigara kadar zararlı olduğu gibi durumlar elektronik sigara hakkında yanlış bilinenler arasında en çok rastlananlardır. Öncelikle eğer elektronik sigaradan memnun kalmak istiyorsanız bandrolü bulunan, gerçek cihazları satın almalısınız.

"https://www.elektroniksigaravip.net/icerik/elektronik-sigaram-orijinal-mi--orjinal-e-sigara-nasil-anlasilir.html " Bu yazımızı okuyarak orjinal ürünleri kolayca tespit edebilirsiniz.

Merdiven altı üretilen cihazlar hem size istediğiniz haz ve keyfi sunmaz hem de aynı zamanda sağlık açısından pek çok sorunun oluşmasına neden olur. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise likit kalitesidir. Eğer alacağınız likit merdiven altı bir ürün olursa, bandrolü ve ambalajı bulunmaz ise sağlık açısından tehdit oluşturabilir. Ancak siz eğer likidinizi güvenilir ve kaliteli yerlerden alırsanız normal sigaraya oranla elektronik sigaralar %95 daha az zararlıdır. Aynı zamanda normal sigara kullanımına göre daha ekonomiktir. Elektronik sigara likit konusunda sizlere pek çok seçenek sunmaktadır. Kaliteli, bilinen markaların cihazlarını ve likitlerini kullandığınızda elektronik sigara sağlığınız için hiçbir yan etki yapmamaktadır. Bunun için piyasayı iyi araştırmalı ve kesinlikle sahte, merdiven altı ürünleri kullanmamalısınız.

 

Elektronik Sigara Cihazının Bölümleri

Elektronik sigara temel olarak atomizer bir sistemin yanı sıra batarya kısmı ve ağızlık kısmından oluşmaktadır. Batarya kısmı likitte ısı sağlayarak buhar oluşturmaktadır. Likit sıvısının içinde bulunan nikotinin ısı ve titreşimle solunmasını sağlayan cihazın adı ise joyetech olarak bilinmektedir. Aynı zamanda likit sıvısının üretiminde kullanılan bileşenler arasında en çok tercih edilen ise nbase adı verilen bileşendir.

Bu içerik 15.05.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 61 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.